Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

HAKKIMIZDA2000 Yilindan günümüze çok çeşitli alanlarda müşterilerimize web çözümleri sunmaktayız. Yaptıklarımız ve referanslarımız ile ilgili detaylı bilgiye www.medyanova.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

www.mekanlari.net projemiz ile öncelikli olarak Yeme İçme ve benzeri eğlence mekanlarına tamamen ÜCRETSİZ ama gerekli tüm işlevleri içinde bulunduran ve kolaylıkla güncellenebilen web sitesi hazırlama platformu oluşturmaktır. Bu bağlamda ister bu platformu kullanarak ikinci web sitenizi oluşturup yayınlayabilirsiniz, isterseniz de alan adınızı bizim sunucularımza yönlendirerek kendi ana web siteniz olarak kullanabilirsiniz.

Projemiz tüm üyeler için tamamen ücretsiz olup MEDYANOVA gelir modeli olarak üye sitelerinde yayınlanacak Google Reklamları üzerinden gelir kazanmayı hedeflemiştir. Aşağıda fiyat listemizi sunuyoruz: Yukarıdaki konular hakkında aklınıza takılan bir nokta varsa www.medyanova.com üzerinde bulunan Destek Formumuzu doldurarak destek talebinde bulunabilirsiniz.


  Liste Fiyatı 2011 Yılı Fiyatı
Kayıt ve Kurulum Bedeli 100 TL Yok
Yıllık Web Hosting Bedeli 100 TL Yok
Sitedeki Reklamları Kaldırma 200 TL 50 TL
Siteye İçerik Ekleme 400 TL 100 TL

kayıt ol Sözleşme Örneği

Yukarıdaki konular hakkında aklınıza takılan bir nokta varsa www.medyanova.com üzerinde bulunan Destek Formumuzu doldurarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

ŞARTLARIMIZ

Sitemizdeki üyeliğinizi aktif etmek için yapmanız gerekenler:

1. Ekteki Sözleşmenin Şirket Yetkilisi tarafından imzalanıp kaşelendikten sonra once (212) 274-5620 ye fakslanmalı.
2. Faks bize ulaşır ulaşmaz (en geç bir iş günü içerisinde) tarafınıza email yolu ile URL (web adresi) kullanıcı adı ve şifreniz gönderilecektir.
3. Kullanıcı adı ve şifreniz ile login olarak web sitenizi oluşturmaya başlayabileceksiniz.
4. Fakslama sonrasında ilgili sözleşmenin 2 nüsha olarak Medyanova adresine posta / kargo yolu ile gönderilmelidir. (30 gün içinde sözleşmenin aslı tarafımıza ulaşmaz ise üyeliğiniz askıya alınacaktır).